Další dopis strážníkům na internetu. Je to podvrh, který může vymyslet jen hloupý člověk, tvrdí Stejskal

Na sociálních sítích se v pondělí večer objevil další údajný dopis ředitele oblastního ředitelství městské policie Miroslava Stejskala. V dopisu se mimo jiné píše, že vedoucí pracovník bude mít možnost kontrolovat strážníkům zprávy a hovory v mobilních telefonech. Stejskal ale v rozhovoru pro Český rozhlas Regina pravost dokumentu popřel a označil ho za podvrh.

Praha Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Městská policie (ilustr. obr.)

Městská policie (ilustr. obr.) | Foto: Městská policie Ústí nad Labem

Vybrat více na pokutách? Je to mylně pochopeno, brání se šéf strážníků

Číst článek

„Podvrh, který se včera objevil na stránkách Mika Pána má nebezpečnou tendenci, že řada lidí si nebude dělat starosti s ověřením a bude to zase negativně komentovat. A to jak ke mně, tak i k městské policii,“ řekl Českému rozhlasu Regina Miroslav Stejskal.

Podle šéfa strážníků na Praze 1 nemůže mobilní telefony kontrolovat nikdo. „A určitě tady není možné kontrolovat zaměstnancům mobily, protože to není možné v žádném zaměstnání. Ani u státní policie není možné nařídit takovou kontrolu. Kontrolovat mobilní telefony může policie jen v trestním řízení, nikdo jiný. Takovou hloupost může vymyslet jen hloupý člověk,“ komentuje Stejskal.

Český rozhlas se snaží zjistit vyjádření Mike Pána, který dokument na Facebook nahrál v pondělí ve tři čtvrtě na sedm večer.

Nedávno se na internetu objevil jiný uniklý dokument, který byl skutečně pravý a pocházel od Miroslava Stejskala. Na dotaz Českého rozhlasu ale Stejskal tehdy uvedl, že byl celý text mylně pochopen.

Ludmila Křesťanová, rez Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme