Další dopravní komplikace v Praze. Tunel Mrázovka se směrem na Smíchov na čtyři noci uzavře

V Praze se od pátku na čtyři noci uzavře tunel Mrázovka směrem na Smíchov. Uzavírka potrvá až do úterý vždy od třiadvacáté do páté hodiny ráno. Východní tunelovou troubu totiž čeká údržba, potvrdila mluvčí Technické správy komunikací Barbora Lišková.

Tento článek je více než rok starý.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tunel Mrázovka, vjezd z Radlické ulice.

Tunel Mrázovka, vjezd z Radlické ulice. | Foto: ŠJů | Zdroj: Wikimedia Commons (CC BY-SA 3.0)

„Jedná se o kompletní mytí tunelu včetně stěn, stropu, čištění odvodnění, kamer a dopravního značení," přibližuje Lišková pro Radiožurnál. Druhá trouba směrem na Zlíchov bude jednosměrná s původním směrem provozu.

Metropole se potýká i s dalším dopravním omezením v centru. Až do neděle potrvá také výluka provozu pražského metra linky C mezi stanicemi Florenc a Pražského povstání kvůli opravě pražců. Náhradní autobusová doprava XC podle dřívějšího vyjádření mluvčí pražského dopravního podniku Anety Řehkové je zpožděna maximálně o sedm minut, hlavně z důvodu dopravního omezení na křižovatce ulic Wilsonova a Vinohradská, to potrvá do sobotního odpoledne.

Do pondělí potrvá také omezení na křižovatce ulic Londýnská a Anglická na Praze 2, kvůli práci na plynovém potrubí je neprůjezdný levý jízdní pruh.

Filip Titlbach, ph Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme