Dárky z čerpací stanice? V nabídce jsou hračky, dárkové poukazy i autodoplňky

Všechna nákupní centra už mají zavřeno a vy nemáte ani jeden vánoční dárek. Co teď? Poslední záchranou mohou být čerpací stanice. Pár hodin předtím, než usednete ke štědrovečerní večeři, se na pumpách dají koupit dárkové poukazy nebo autodoplňky.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Autíčka | Foto: Fotobanka Freeimages

„Větší čerpací stanice nabízejí od hraček pro malé děti, přes sladkosti, květiny po alkoholické nápoje,“ vyjmenovává Mikuláš Duda z Benziny.

Čerpací stanice nabízejí také dárkové poukazy. „Díky nim může náš zákazník věnovat knihu, audioknihu, předplatné nějakého časopisu, kosmetiku nebo šperky,“ vysvětluje Duda.

Přehrát

00:00 / 00:00

Dárky koupené na čerpací stanici? V nabídce jsou hračky, dárkové poukazy nebo autodoplňky. Další tipy vybrala Lenka Rezková

Zájemci mohou svým nejmilejším koupit třeba losy, autodoplňky mapy nebo autoatlasy. Velký zájem je před Vánocemi také o dálniční známky.

Až 31 miliard utratí Češi za dárky. Nejčastěji kupují hračky, oblečení a elektroniku

Číst článek

„Je to nezanedbatelná finanční položka, proto spousta lidí dává dálniční známku jako dárek k Vánocům,“ potvrzuje Štefan Herda z Mol Česká republika.

Vánoce bez stresu. Čím dál více Čechů tráví Štědrý večer v restauracích, na kaprovi netrvají

Číst článek

Oblíbené jsou podle něj také dárkové poukazy na benzin nebo naftu. „Na základě této poukázky si u nás může obdarovaný natankovat pohonné hmoty,“ dodává Herda.

Čerpací stanice nabízejí také dárkové tašky. A kdo by chtěl štědrovečerní tabuli zkrášlit živou květinou, tak i 24. prosince si na čerpací stanici určitě vybere.

Lenka Rezková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme