Dělníci v noci zbourali most u Zbraslavi. Strakonická ulice je pro řidiče opět s omezením průjezdná

Plánovaná demolice zbraslavského mostu zkomplikovala v posledních dnech pražskou dopravu. Nejprve byl uzavřen most u Zbraslavi, následně i Strakonická ulice, která pod ním vede. Poté, co byl v noci ze soboty na neděli most zbourán, mohou řidiči ulicí opět projíždět.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zatím je v každém směru průjezdný jeden pruh. (Ilustrační foto) | Foto: Ondřej Jánoška

„Po nočním bourání mostu byl v neděli krátce po 10.00 obnoven provoz ve Strakonické ulici v Praze - Zbraslavi ve směru do metropole. Směr z Prahy se pro řidiče otevřel v neděli kolem 11.00,“ informovala mluvčí Technické správy komunikací Barbora Lišková.

Provoz na Strakonické ulici byl plánovaně přerušen v sobotu v 18.00 kvůli demolici mostu, který vedl od sjezdové rampy k ulici K výtopně. Most byl ve špatném stavu a Technická správa komunikací na jeho místě postaví nový. Ten by měl být hotový do září příštího roku.

Zatímco do Prahy už je silnice zcela průjezdná, v opačném směru silničáři ještě dokončují uklízecí práce. „V neděli odpoledne pak provoz bude v běžném režimu 2+2,“uvádí Technická správa komunikací na svém facebooku.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme