Déšť nás v příštích dnech nemine

Odpoledne bude zataženo, na většině území s deštěm, na východní Moravě a ve Slezsku srážky jen ojediněle. Na českých horách srážky smíšené nebo sněhové. Teploty 4 až 8, na východě kolem 10, na horách kolem 3, v Jeseníkách a Beskydech 6 stupňů. Proměnlivý vítr do 15 kilometrů za hodinu. Tlaková tendence: setrvalý stav. Rozptylové podmínky: většinou dobré.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

V noci čekejte zataženo s deštěm, od západu protrhávání oblačnosti a ojediněle s přeháňkami, na horách sněhovými. K ránu se vytvoří mlhy. Teploty 6 až 2 stupně. Jižní až jihozápadní vítr do 15 kilometrů za hodinu.

Zítra má být oblačno, místy s přeháňkami, na východě zpočátku ještě zataženo s deštěm. Na horách srážky smíšené nebo sněhové. Teploty 5 až 9, na horách kolem 2 stupňů. Jihozápadní až západní vítr 5 až 20 kilometrů za hodinu. Rozptylové podmínky: většinou dobré. Tlaková tendence: setrvalý stav.

V pondělí čekejte polojasno až oblačno, místy přeháňky, na horách sněhové. Noční teploty +2 až -2, denní 3 až 7 stupňů. Západní až severozápadní vítr 10 až 25 kilometrů za hodinu během dne postupně zeslábne. V úterý bude zpočátku polojasno, ráno místy mlhy. V průběhu dne od západu přibývání oblačnosti a pozdějiv Čechách občasný déšť, na horách sněžení. Teploty v noci -1 až -5 stupňů, přes den 2 až 6. Jižní vítr 5 až 20 kilometrů za hodinu.

Milan Kopp Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme