Déšť ze zatažené oblohy bude na zemi namrzat

Odpoledne bude zataženo, občas déšť – většinou mrznoucí – na horách srážky smíšené. Během dne bude v Čechách od západu ubývat oblačnosti a srážky budou ustávat. Nejvyšší denní teploty vystoupí na -1 až 3 stupně, v 1000 m na horách kolem +1 °C. Mírný jižní až jihozápadní vítr povane rychlostí 10-25 km/h. Tlak slabě vzroste, rozptylové podmínky budou většinou dobré. Pozor - při dešti se bude místy vytvářet ledovka!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Čtvrteční ráno a dopoledne zahalí místy mlhy, jinak bude zpočátku oblačno, během dne od západu přibývání oblačnosti, postupně v Čechách místy s deštěm, ojediněle mrznoucím. Na horách budou srážky smíšené. Nejvyšší odpolední teploty vystoupí na -1 až 3 stupně, v 1000m na horách kolem 2 °C. Slabý, postupně mírný jihozápadní až jižní vítr povane rychlostí 10-25 km/h. Tlak bude k večeru slabě klesat, rozptylové podmínky budou většinou dobré.

V pátek bude zpočátku skoro zataženo, místy déšť nebo mrznoucí déšť, na horách déšť se sněhem. Ráno čekejte mlhy. Odpoledne budou od západu srážky ustávat a oblačnost bude řídnout. Nejvyšší odpolední teploty vystoupí na 2 až 5 °C. Mírný jihozápadní vítr povane rychlostí 15-30 km/h.

I v sobotu lze čekat ráno místy mlhy. Přes den pak bude oblačno až zataženo, od západu postupně s deštěm, místy i mrznoucím, na horách se srážkami smíšenými. Nejvyšší denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Čerstvý jižní až jihozápadní vítr zrychlí na 25-40 km/h, lze ovšem čekat i nárazy kolem 50 km/h.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme