Deštivé počasí nás zatím neopustí, sníh se objeví jen na horách

Zatažená obloha s přeháňkami nebo občasným deštěm nás bude provázet až do poloviny příštího týdne. Odpolední teploty se podle předpovědi ČHMÚ budou nejčastěji pohybovat kolem 10 stupňů nebo lehce nad nimi, takže sněhové přeháňky se objeví už jen na horách.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Počasí, déšť, bouřka, bouřky, prší (ilustrační foto)

Počasí, déšť, bouřka, bouřky, prší (ilustrační foto) | Foto: Anna Jadrná

V pátek počítejte s občasným deštěm nebo přeháňkami. Odpoledne a večer budou na Moravě a ve Slezsku dešťové srážky četnější. Večer na jihozápadě Čech v polohách nad 1100 metrů budou srážky sněhové.

Nejnižší noční teploty 12 až 8 stupňů, na jihozápadě Čech kolem 5. Nejvyšší denní 10 až 14, na jihozápadě Čech kolem 7 a na severovýchodě území až kolem 17 stupňů.

Sobota přinese zamračenou oblohu, občasný déšť se během dne vyskytne na východě území. Na horách na jihozápadě a západě Čech se přechodně můžou objevit srážky sněhové. Noční teploty 10 až 6 °C, na jihozápadě a západě Čech 5 až 1 stupeň. Nejvyšší denní 9 až 13 °C, na jihozápadě a západě Čech kolem 8 stupňů.

Občasný déšť nás čeká i v neděli, na českých horách opět budou srážky přechodně sněhové. Noční teploty 5 až 1, odpolední 9 až 13 °C, na západě Čech kolem 7 stupňů.

Deštivé počasí s nejvyššími teplotami kolem 10 stupňů Celsia předpovídají meteorologové až do poloviny příštího týdne. V dalších dnech by pak ale srážky měly ustávat a teploty by místy mohly vystoupit až k 15 stupňům.

mta Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme