Policisté pátrají po dvanáctileté dívce. Může se pohybovat na Havlíčkobrodsku

Policie pátrá po dvanáctileté Natálie Šarišské z Humpolce na Pelhřimovsku. Nedorazila do zařízení pro mládež v Českých Budějovicích. Mohla by se pohybovat na Havlíčkobrodsku. V pátek o tom informovala policejní mluvčí Michaela Lébrová.

Humpolec Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policie pátrá po dvanáctileté Natalii Šarišské z Humpolce na Pelhřimovsku

Policie pátrá po dvanáctileté Natalii Šarišské z Humpolce na Pelhřimovsku | Zdroj: Policie České republiky

Dívka je vysoká přibližně 165 centimetrů, je štíhlá a má dlouhé tmavé vlasy. „Dívka má být umístěna v zařízení pro mládež v Českých Budějovicích a měla se tam vrátit z povolené dovolenky,“ uvedla mluvčí.

V Humpolci ji lidé naposledy viděli v pátek. „Policisté po pohřešované začali ihned po přijetí oznámení pátrat. Prověřili lokalitu jejího bydliště a míst, která navštěvuje nebo u kterých vznikl předpoklad, že by se tam mohla nacházet. Na základě šetření policisté zjistili, že by se mohla pohybovat na Havlíčkobrodsku,“ uvedla mluvčí.

Veškeré informace k pohřešované dívce mohou lidé sdělit policistům na kterékoliv služebně nebo telefonicky na bezplatné lince 158. Podrobnosti o vyhlášeném pátrání jsou k dispozici na webu Policie ČR.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme