Dívenka zemřela přirozenou smrtí

Jedenáctiletá Vladimíra Vondrášková, kterou v pondělí našli policisté nedaleko kempu u rybníka Bezdrev mrtvou, nezemřela násilnou smrtí. Jak přímo z tiskové konference českobudějovické policie ohlásila reportérka Českého rozhlasu Mirka Nezvalová, příčinou smrti byl rakovinový nádor na mozku. Patolog František Vorel poznamenal, že onemocnění se nijak výrazně neprojevovalo, pouze bolestmi hlavy.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vladimíra Vondrášková | Foto: Policie ČR
Přehrát

00:00 / 00:00

F. Vorel: Příčina úmrtí

"Po nařízené soudní pitvě bylo konstatováno, že příčinou smrti byl otok mozku, který byl zapříčiněn mozkovým nádorem. Na těle zemřelé nebyly zjištěny stopy násilí a dívka zemřela v neděli dne 23.června v ranních hodinách přirozenou smrtí," uvedla pro novináře mluvčí českobudějovické policie Lucie Ptáčková.

Dívka byla v kempu na výletě se svou třídou a třídní učitelkou. Naposledy ji spolužáci viděli v noci na neděli v jejím stanu, na raní budíček už nepřišla. Téměř tři dny po ní pátralo na 250 policistů, hasičů, potápěčů a psovodů a také vrtulník s termovizí.

Milan Kopp, Naděžda Hávová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme