Dívky havarovaly během jízdy, kterou vysílaly živě na Facebooku. Jedna z nich zemřela

Jednu oběť má čtvrteční nehoda osobního vozu u Obrnic na Mostecku. V nemocnici podlehla těžkým zraněním mladá řidička, řekla krajská policejní mluvčí Alena Bartošová. Dívka cestovala se svojí kamarádkou, ta je zraněná. Jízdu přenášely živě na sociální sítě. Video z mobilního telefonu zachytilo i okamžik nehody.

Most Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Při nehodě dvě mladé ženy prorazily protihlukovou stěnu u Obrnic na silnici I/13. Na facebooku živě vysílaly svou jízdu

Při nehodě dvě mladé ženy prorazily protihlukovou stěnu u Obrnic na silnici I/13. Na facebooku živě vysílaly svou jízdu | Foto: Gabriela Hauptvogelová | Zdroj: Český rozhlas

Havárie se stala ve čtvrtek večer na silnici I/13 ve směru z Mostu na Bílinu. „Mladá řidička vyjela s vozem mimo komunikaci a narazila do protihlukové stěny. Při nehodě utrpěla zranění, se kterým byla transportována vrtulníkem do nemocnice, kde zemřela. Příčina a okolnosti nehody jsou předmětem dalšího vyšetřování,“ řekla Bartošová.

S dívkou ve voze cestovala další mladá žena, i ta byla zraněná a skončila v nemocnici. Podle vyjádření jejího otce na sociální síti Facebook ale zranění nejsou vážná a dívka v pondělí opustí nemocnici.

Dívky cestu z Mostu vysílaly živě na sociální síti. Video zachycuje okamžik nehody i práci záchranářů. Do současné doby ho sdílely tisíce lidí.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme