Dlažebními kostkami do kečupu!

Před některými pražskými provozovnami mezinárodní sítě McDonald\\\'s se dnes objevily policejní hlídky. Tak třeba přímo před výlohou restaurace McDonald\\\'s v dolní části Václavského náměstí prostála odpoledne hodiny dvoučlenná hlídka.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policie v Praze přistoupila k nejrůznějším opatřením kvůli zasedání Mezinárodního měnového fondu a Světové banky, které má začít za doprovodu řady demonstrací za čtyři dny. Provozovny McDonald\'s se v minulosti staly i v ČR terčem demonstrací, například za práva zvířat nebo proti nadnárodním monopolů, a neušly ani přímým útokům a poškození.Dvě dvoučlenné hlídky postávaly dnes odpoledne i u rohové provozovny McDonald\'s v horní části Václavského náměstí - každá z jedné strany. Naopak před restaurací McDonald\'s ve Vodičkově policisté odpoledne nebyli.

Společnost, která provozuje pražské McDonald\'s, připravila podle mluvčí firmy Drahomíry Jirákové krizový plán pro případ napadení. Plán podle ní má za úkol maximálně chránit zdraví zákazníků, zaměstnanců a majetek společnosti. Přesto si ale podle posledního čísla časopisu Newsweek pražská pobočka McDonald\'s, podobně jako sítě Tesco, už objednala raději náhradní tabule výkladních skříní.

Hazardní byznys roste. ‚Heroinový rauš‘ z automatů nahrazují nebezpečné online sázky | Foto: ČRo

Rozhodnutí Nejvyššího soudu v kauze Rath o podjatosti soudkyně Kateřiny Korečkové | Foto: Screenshot webové stránky

Facebookový profil Centra proti teorismu změnil název na Roztomilé obrázky kočiček | Foto: Reprofoto, Facebook

Facebookový profil Centra proti teorismu změnil název na Roztomilé obrázky kočiček | Foto: Reprofoto, Facebook

Český rozhlas Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme