Dnes budou známi kandidáti na ředitele ČT

Jednu hodinu po poledni vyprší termín pro podání přihlášek do výběrového řízení na obsazení místa nového ředitele České televize. Řízení vyhlásila Rada ČT před týdnem po odvolání dosavadního televizního ředitele Dušana Chmelíčka.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Oba její zmíněné kroky vyvolaly odpor u vedení televizních odborů i zástupců různých profesních sdružení. Kritikové rady se dnes chystají na Kavčích horách vyjádřit opakovaně svoji nespokojenost a členům rady zabránit v případném výběru nového televizního ředitele. Rada do večera neobdržela žádnou řádnou přihlášku do výběrového řízení.

Petr Doležel Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme