Do autobusu plného lidí narazil nákladní automobil

Do odstaveného autobusu plného lidí narazil na plzeňské dálnici nákladní automobil. K nehodě došlo 12 a půl kilometru za Prahou. Na místě zasahují hasiči, policisté a záchranáři. Jedna žena zůstala zaklíněna pod autobusem a do motolské nemocnice jí transportoval vrtulník. Zranění však utrpělo i několik dalších osob a jsou dopravováni do berounské nemocnice. Dálnice je průjezdná v jednom pruhu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

cestování | Foto: Pavel Novák | Zdroj: Český rozhlas

Na 13. kilometru ve směru na Plzeň narazil kamion do odstaveného autobusu plného lidí. Tlačil ho před sebou několik metrů. Odmrštěný autobus srazil ženu, která stála před ním. Další podrobnosti nám řekl mluvčí středočeských hasičů Ladislav Křivan. "Při nehodě došlo ke zranění jedné ženy, která se dostala pod autobus. Na místo byli posláni hasiči ze stanice Beroun. Nadzvedli autobus a vyprostili zraněnou ženu, ročník 53. Zranění se jeví jako těžké." Žena byla letecky převezena do nemocnice.

Zranění utrpělo i několik dalších lidí. Podrobnosti nám řekla mluvčí středočeské policie Soňa Budská. "Několik dalších osob bylo a bude ošetřeno v berounské nemocnici." Přesný počet zraněných ale nezná a nezná ani příčinu, proč k dopravní nehodě došlo. Dálnice je průjezdná v jednom pruhu.

Markéta Kaclová, Jana Zemanová, Veronika Paroulková, Ladislav Válek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme