Do rodinného domu narazil kamion s ledkem

Nákladní automobil s nebezpečným nákladem narazil ve Vysoké u Holic na Pardubicku do rodinného domu. Řidiče převezla záchranka do nemocnice, v domě nebyl nikdo zraněn. Podle krajského hasičského sboru automobil vezoucí ledek vyjel ze silnice a narazil do rohu domu. Řidič zůstal zaklíněný v kabině, která byla nárazem zcela zdemolována. Škoda zatím nebyla vyčíslena.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

kamion s návěsem | Foto: Jan Rosenauer

Auto s nebezpečným nákladem narazilo do rodinného domku tak nešťastně, že hrozilo jeho zřícení. Další podrobnosti nám řekla mluvčí pardubického hasičského záchranného sboru Vendula Horáková. "Hasičům se podařilo vytáhnout z vozidla nádrž s pohonnými hmotami. Nedošlo k žádné kontaminaci, nedošlo ke styku s převáženým hnojivem, což byl ledek. Ten ledek je výbušný a mohl by způsobit i požár, ale naštěstí k tomu nedošlo. Hasičům se podařilo vyprostit kamion a nedošlo k žádnému zřícení části střechy."

Markéta Kaclová, Marcela Zemanová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme