Dobrovolní zpravodajové Zelené vlny mohou o víkendu zdarma na brněnský Masarykův okruh

Dopravní zpravodajství Radiožurnálu - Zelená vlna má tisíce zpravodajů na silnicích. Ti volají aktuální informace na bezplatnou linku Českého rozhlasu a Global asistance 800 12 20 12. Za to pro ně máme bonusové akce v průběhu celého roku. O víkendu mohou vyrazit na Masarykův okruh v Brně, kde první velkou akcí s názvem Tuning show startuje nová sezóna.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Velká cena Zelené vlny | Foto: Filip Jandourek

„Lidé se mohou těšit na ukázky zásahu policie, zásahu hasičů. Bude tam vystavena spousta historických vozidel, unikátů, zajímavých vozů Škoda a Tatra,“ zve na brněnský okruh Jiří Smetana.

Návštěvníci budou mít možnost svézt se taky po závodní dráze za volantem svého auta.

„Areál Masarykova okruhu se otevře v 8 hodin. Od 9 hodin se začíná jezdit na dráze. Lidé si mohou jízdy postupně rezervovat,“ říká Smetana.

Vrcholem sezóny na Masarykově okruhu v Brně bude Grand Prix České republiky, která se jede v neděli 21. srpna.

Kromě špičkových závodních motorek se fanoušci v prvním zářiovém víkendu mohou těšit na závod formulí, včetně monopostů formule 1 z minulých sezón.

„Důležité je, aby si s sebou na bonusovou akci zpravodaj Zelené vlny vzal svou kartičku zpravodaje, na kterou ho pustí dovnitř. Co se týká celého roku, akcí nabídneme samozřejmě více. Nejen z Brna, ale z různých částí republiky. Na jiné motoristické závody a třeba i na kulturu,“ vysvětluje vedoucí Zelené vlny Jan Říha.

Akce, na které budou mít tito zpravodajové zvýhodněné nebo volné vstupné, se dozvíte z vysílání Radiožurnálu a na webu zelenavlna.cz.

Masarykův okruh v Brně | Foto: Automotodrom Brno

Lenka Rezková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme