Na dálnici D7 vjel řidič do protisměru, zahynul při hromadné nehodě šesti aut

Pět osobních aut a dodávka havarovaly v neděli večer na dálnici D7. Nehodu způsobil řidič osobního auta, který jel v protisměru a střetl se s protijedoucí dodávkou. Řidič osobního vozidla na místě zemřel. Policie neupřesnila další zranění.

Buštěhrad Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nehoda na dálnici D7 | Zdroj: HZS Středočeského kraje

Policisté přijali ve čtvrt na deset večer oznámení o autu v protisměru. O okamžik později už vozy havarovaly.

K vážné nehodě došlo na 12. kilometru dálnice D7 ve směru z Prahy do Slaného.

Stř.Čechy - Dálnice D7 - 12. km směr Slaný: Hromadná DN se smrtelným zraněním řidiče osobního vozu, který jel v protisměru. Na místě složky IZS. Dálnice uzavřena ve směru na Slaný. Odklon dopravy na Exit7 Bouchalka.

22:26 – 15. 12. 2019

5 25

„Řidič osobního vozidla, který jel v protisměru, kde se střetl s dodávkou a poté zemřel, byl cizí národnosti. Stejně tak cizí národnosti je řidič dodávky, jehož s těžkým zraněním vytáhli z vozidla svědci dopravní nehody,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová.

Řidiče dodávky s těžkými zraněními transportoval do nemocnice vrtulník. Kvůli přistání vrtulníku byl na nezbytně nutnou dobu zastaven provoz i ve směru do Prahy. Provoz ve směru do Slaného byl obnoven krátce po půlnoci.

Zranění ostatních účastníků dopravní nehody policie neupřesnila.

V noci jelo také další auto v protisměru, a to na dálnici D8 za Lovosicemi.

och Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme