Autobus s cestujícími vyjel v Mělníku mimo silnici a převrátil se na bok, tři lidé se vážně zranili

V Mělníku u kruhového objezdu havaroval v pondělí autobus. Nehoda se stala krátce po páté hodině a celkem byli zraněni tři lidé. Dva z nich utrpěli středně těžká poranění a u jedné ženy měl lékař podezření na vážné zranění hlavy. Všichni byli následně převezeni do nemocnice.

Mělník (Aktualizováno: 9:15 18. 2. 2019) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nehoda autobusu na Mělnicku | Zdroj: HZS Středočeského kraje

„Autobus prorazil svodidla a skončil dole pod mostem. Po příjezdu byla vyprošťována jedna zraněná osoba, ale na místě se nacházely ještě dvě další,“ řekl Radiožurnálu mluvčí Středočeských hasičů Jaroslav Gabriel.

„Řidič autobusu a jedna žena utrpěli středně těžká poranění a po ošetření byli převezeni do Vinohradské nemocnice. U druhé ženy bylo kromě intenzivní péče nutné zajistit dýchací cesty a připojit ji na umělou plicní ventilaci,“ potvrdila mluvčí středočeské záchranky Petra Effenbergerová.

Kvůli vyproštění vozu museli hasiči odřezat jeden strom. Na samotném vytažení se bude během odpoledne podílet i specializovaná firma. Řidiči by proto měli počítat s možnými dopravními komplikacemi.

„Na místo jedou dva jeřáby, které budou autobus vytahovat,“ řekl mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda.

Nehoda se stala na silnici I/16 před kruhovým objezdem u Nového mostu. Silnice byla kvůli vyšetřování nehody krátce uzavřena.

mv, ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme