Dopravu v metropoli komplikuje havárie cisterny u Barrandovského mostu

Doprava v Praze kolabuje. Provoz kromě uzavírky Veletržní ulice také od včerejšího večera komplikuje havarovaná cisterna, která částečně blokovala podjezd pod Barrandovským mostem ve směru na Plzeň a Strakonice. V půl jedenácté začalo její odstraňování spojené s úplnou uzavírkou komunikace.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Kolona aut | Foto: Jan Rosenauer

Cisterna a nákladem malin havarovala už včera večer, zřejmě kvůli nepřiměřené rychlosti. Při nehodě se zranil polský řidič a jeho desetiletý syn.

Firma, které vozidlo patří, nedovolila hasičům ještě v noci nehodu zlikvidovat. Pokus firmy o přečerpání nákladu ale selhal, proto policisté místo zajistili jako překážku silničního provozu a řídili zásah.

Průjezd kolem převrácené cisterny byl velmi komplikovaný a ucpávaly se i návazné směry, včetně Jižní spojky a dálničních příjezdů do Prahy. V půl jedenácté policie místo úplně uzavřela s tím, že provoz v podjezdu Barrandovského mostu byl měl být obnoven odpoledne.

Nehody dnes ráno přes čtyři hodiny blokovaly i hlavní tah mezi Domažlicemi a Plzní na silnici mezi Holýšovem a Stodem. Na 200 metrů dlouhém úseku se v hustém dešti krátce po sobě srazilo několik aut. Zranění utrpěli dva lidé.

Aktuální informace o dopravní situaci můžete zjišťovat na webu Zelené vlny anebo ze svých mobilních telefonů na wap.rozhlas.cz.

Jan Říha, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme