Dopravu v Karlových Varech zkomplikuje oprava Doubského mostu, čekají se kolony

V Karlových Varech ve středu začíná uzavírka Doubského mostu, který spojuje dálnici D6 se silnicí na Plzeň. Při rekonstrukci mostu, která potrvá do listopadu, se zřejmě budou tvořit kolony. Auta budou muset jezdit přes objízdné trasy přes čtvrť Dvory.

Karlovy Vary Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Doubský most v Karlových Varech (ilustrační foto) | Foto: Karlovarský kraj

Rekonstrukce mostu v Doubí má stát 8,8 milionu korun a financuje ji Ředitelství silnic a dálnic. Krajský úřad nařídil pro směry od Chebu, Plzně i od Prahy objízdné trasy.

Nejvíce zatíží Plynárenskou, Západní, Plzeňskou nebo Studentskou ulici. Jde o ulice, které jsou v době ranní a odpolední špičky i tak velmi zatížené a vznikají na nich kolony. Spojují centrum města s obchodními centry.

Uzavírka měla původně začít už před týdnem, město Karlovy Vary ale požádalo o odklad. Bylo třeba dořešit situaci chodců, kteří se také nebudou moct přes most dostat z Tašovic do Doubí. Budou tedy jezdit náhradní autobusovou kyvadlovou dopravou.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme