Dovozci aut a autoškoly chystají dopravní blokádu Prahy

Pohár trpělivosti přetekl, tvrdí Sdružení dovozců aut a Asociace autoškol. Na příští středu proto rozhodli zcela zablokovat Prahu. Obě organizace odmítají jednání s pracovní komisí ministerstva dopravy. Na jejím ustavení se v pondělí dohodli s ministrem dopravy Jaromírem Schlingem na schůzce u premiéra Miloše Zemana. Do čela komisí byli ale jmenováni Jiří Konečný a náměstek ministra Karel Holl, jejichž odstoupení dovozci i asociace požadují.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Českému rozhlasu to potvrdil Karel Císař ze sdružení drobných dovozců ojetých vozů: "Blokáda bude uspořádána hvězdicově na všech příjezdových komunikacích ku Praze. Všichni řidiči by si měli dát pozor a počítat s tím, v době od 7:30 do 9 hodin bude velmi ztížen příjezd do Prahy, řekl bych, že bude téměř znemožněn. Situace vyvrcholila krokem, který učinil pan Schling tím, že do čela zvolil pana Konečného a pana Holla. Žádali jsme společnými silami s autoškolami, aby byl odvolán pan Holl, takže to považujeme za výsměch," zdůraznil Karel Císař.

Milan Kopp, Naděžda Hávová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme