Dovozci aut a autoškoly chystají dopravní blokádu Prahy

Pohár trpělivosti přetekl, tvrdí Sdružení dovozců aut a Asociace autoškol. Na příští středu proto rozhodli zcela zablokovat Prahu. Obě organizace odmítají jednání s pracovní komisí ministerstva dopravy. Na jejím ustavení se v pondělí dohodli s ministrem dopravy Jaromírem Schlingem na schůzce u premiéra Miloše Zemana. Do čela komisí byli ale jmenováni Jiří Konečný a náměstek ministra Karel Holl, jejichž odstoupení dovozci i asociace požadují.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Českému rozhlasu to potvrdil Karel Císař ze sdružení drobných dovozců ojetých vozů: "Blokáda bude uspořádána hvězdicově na všech příjezdových komunikacích ku Praze. Všichni řidiči by si měli dát pozor a počítat s tím, v době od 7:30 do 9 hodin bude velmi ztížen příjezd do Prahy, řekl bych, že bude téměř znemožněn. Situace vyvrcholila krokem, který učinil pan Schling tím, že do čela zvolil pana Konečného a pana Holla. Žádali jsme společnými silami s autoškolami, aby byl odvolán pan Holl, takže to považujeme za výsměch," zdůraznil Karel Císař.

Milan Kopp, Naděžda Hávová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme