Druhý z uprchlých deviantů je zpět v léčebně

Zpátky v Psychiatrické léčebně v Kosmonosích je další z uprchlých nebezpečných sexuálních deviantů - Roman Gábor. Jak řekl mladoboleslavský policejní mluvčí Ladislav Mareš, čtyřiatřicetiletého Gábora zadržela policejní hlídka dnes v noci v Praze.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Uprchlí pacienti Roman Fron a Roman Gábor

Uprchlí pacienti Roman Fron a Roman Gábor | Zdroj: ČTK

Gábor byl jedním ze tří pacientů psychiatrické léčebny v Kosmonosích na Mladoboleslavsku, kteří utekli v pátek brzy ráno z uzavřeného oddělení. Již v sobotu se sám policistům přihlásil mladistvý pacient. Gábora zadrželi policisté hlídkové služby při kontrole v Praze 4 a kolem páté hodiny ráno byl dopraven zpět do léčebny v Kosmonosích.

Po posledním z uprchlích pacientů, osmadvacetiletém Romanu Fronovi, který je navíc nositelem hepatitidy typu C a byl lékaři označen za značně nebezpečného, policisté nadále pátrají.

Trojice utekla z uzavřeného oddělení se zpřísněným režimem. Muži přeřezali a ohnuli mříže na okně v ložnici v přízemí. Gábor v léčebně pobýval na základě rozhodnutí soudu kvůli znásilnění. Obětí měla být jeho neteř. Fron trpí podle lékařů patologickou sexuální agresivitou.

Naděžda Hávová, Vilém Janouš Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme