Důchodce sražený policejním autem v nemocnici zemřel

V pražské vinohradské nemocnici zemřel sedmaosmdesátiletý muž, kterého včera na Vinohradské třídě srazil policejní automobil. Podle svědků se nehoda stala přímo na přechodu pro chodce. Případ teď vyšetřuje inspekce ministra vnitra.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policejní vůz

Policejní vůz | Foto: Jan Rosenauer

Muž podlehl svým zraněním včera večer. Podle mluvčího vinohradské nemocnice Leoše Kabáta mu policejní vozidlo způsobilo zlomeniny končetin, žeber, poranění břicha a poranění hlavy.

Mluvčí ministerstva vnitra Radka Kovářová Radiožurnálu řekla, že případ teď budou vyšetřovat kontrolní policejní orgány. "Inspekce ministra vnitra tento případ skutečně převzala, nicméně zatím jej šetří. V tuto chvíli čekáme na posudky z oblasti zdravotnictví a dopravy," uvedla mluvčí.

Svědkyně, která si nepřála uvést jméno, potvrdila, že se nehoda stala na Vinohradské mezi náměstím Jiřího z Poděbrad a Florou. Starší muž šel po přechodu, policejní auto jelo směrem od centra a zřejmě vůbec nebrzdilo. Stařík po nárazu obloukem vyletěl a dopadl na koleje. Policejní vůz měl rozbité přední sklo na straně řidiče.

Naděžda Hávová, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme