Důvod včerejšího výbuchu v Kyjově stále neznámý

Původ bomby, která včera odpoledne v Kyjově na Hodonínsku usmrtila dva muže, zůstává i nadále neznámý. Policie se obrátila s výzvou o pomoc i na veřejnost. Doufá, že případní svědkové objasní původ balíčku, který v ulicích města nalezla a domů přinesla manželka jedné z obětí.

Tento článek je více než rok starý.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Už několik hodin po výbuchu začal infokanál kyjovské městské kabelové televize vysílat výzvu k občanům, aby se rozhodně nedotýkali žádných na ulici ležících balíčků. Podle vyšetřovatele případu Jaromíra Harašky nemůže policie existenci dalších smrtících náloží s určitostí vyloučit ani v těchto chvílích. Včerejší výbušnina přitom vypadala zcela neškodně - velikostí a tvarem totiž připomínala bonboniéru. Policie s prošetřováním okolností od včerejší exploze údajně prozatím nepokročila a v této fázi vyšetřování spoléhá na případné svědectví, které by objasnilo původ třaskaviny.

Markéta Kaclová, Hana Ondryášová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme