Dva čeští detektivové jedou k výslechu uprchlého Krejčíře

Jihoafrický soud by měl dnes opět vyslechnout uprchlého podnikatele Radovana Krejčíře. Do Johannesburgu odjeli i dva čeští detektivové z Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu. Chtějí se dozvědět víc o zmizení Krejčířova otce Lamberta.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Radovan Krejčíř | Foto: www.rkrejcir.com

Ani třetí výprava za Radovanem Krejčírem ale nemusí skončit úspěšně. Není totiž jisté, jestli k výslechu vůbec dojde. A když ano, čeští policisté budou u soudu jen v roli pozorovatelů.

Krejčíř měl o svém otci vypovídat už loni v květnu, z důvodu nemoci se ale omluvil. K soudu tehdy přišel Julius Kramarič, advokát příbramského fotbalového bosse Jaroslava Starky, který v případu únosu Krejčíře staršího patří mezi obviněné.

Právníka tamní policie na místě zadržela. Prý se pokoušel uprchlého podnikatele před výslechem ovlivnit. Poslední slyšení, které se mělo konat v červenci, soud odložil kvůli chybě jihoafrických justičních orgánů.

Martin Hromádka, Alžběta Havlová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme