Dva neznámí muži přepadli ráno poštu na Kladensku

Poštu ve Smečně na Kladensku dnes ráno přepadli dva ozbrojení muži a zranili přitom jednu ze zaměstnankyň. Ta je nyní mimo ohrožení života. Policie prozatím nevyčíslila odcizenou částku. Policie zahájila rozsáhlé pátrání.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Česká pošta | Foto: Jan Rosenauer

Podle její mluvčí Jany Dětské ale zahájila rozsáhlou pátrací akci po dvou neznámých útočnících. "Jednalo se o dva neznámé pachatele ve věku přibližně 18-25 let. Jeden byl vysoký asi tak 170 cm, druhý 180, měli tmavé, krátce střižené vlasy, jeden z nich měl na hlavě baseballovou čepici a oba byli oblečeni do šusťákových kalhotů a tmavého trička. V osučasné době po nich pátráme i vrtulník Policie České republiky."

Podle mluvčí kladenské policie Jany Dětské je třicetiletá žena s průstřelem ramene v nemocnici - její život ale není ohrožen. Pachatelé ve věku 18 až 25 let podle svědků hovořili špatně česky. Z místa pravděpodobně odjeli autem, o kterém ale kriminalisté zatím nic bližšího nevědí. Policie po nich intenzivně pátrá.

Markéta Kaclová, Ladislav Pavlík Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme