Dvojice lupičů přepadla banku v pražských Strašnicích. Odnesli si pár tisíc korun, policie po nich pátrá

Bankovní pobočku v pražských Strašnicích přepadla ve středu v podvečer dvojice lupičů. Z banky si odnesli několik tisíc korun. Při přepadení nebyl nikdo zraněn. Pachatelé jsou na útěku, policie po nich pátrá, řekl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Bankovní pobočku v pražských Strašnicích přepadla ve středu vpodvečer dvojice lupičů. Z banky si odnesli několik tisíc korun. Při přepadení nebyl nikdo zraněn | Zdroj: Policie ČR

Banku ve Vyžlovské ulici lupiči přepadli kolem 18.00. Pod pohrůžkou násilí přinutili obsluhu k vydání peněz.

V bance loupili dva, zatím neznámí pachatelé, po kterých pátráme. Díky přísným bezpečnostním pravidlům, nastaveným pro všechny banky, se lupiči zmocnili pouze několika tisícové hotovosti. Tato pravidla stanoví pouze minimální finanční hotovost na přepážkách.

19:15 – 30. 01. 2019

1 9

„Vzhledem k tomu, že jsou v bankách všeobecně nastavena velice přísná bezpečnostní pravidla, která stanoví, že na přepážkách může být pouze minimální hotovost, tak se pachatelé zmocnili částky v řádu několika tisíců korun,“ uvedl Hulan.

Banku ve Vyžlovské ulici lupiči přepadli kolem 18.00. Pod pohrůžkou násilí přinutili obsluhu k vydání peněz | Zdroj: Policie ČR

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme