VIDEO: Předvolební debata lídrů stran a hnutí kandidujících do Evropského parlamentu

Kdo uspěje v nadcházejících volbách do Evropského parlamentu? Osm zástupců kandidujících stran debatovalo v první z pěti debat Radiožurnálu a Českého rozhlasu Plus s moderátorem Janem Pokorným. Pořadí kandidujících subjektů se losovalo za účasti notáře.

Praha (Aktualizováno: 16:01 13. 5. 2019) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Mezi lídry stran, kteří se ucházejí o vaše hlasy v Eurovolbách 2019 a debatovali ve studiu, byl Pavel Svoboda za KDU-ČSL, Ivan David z hnutí SPD, Tomáš Kotora z hnutí PRO Zdraví a sport, Radek Kňava z hnutí Pro Česko, Jaroslav Dvořák ze strany Národní socialisté, Vladan Ševčík z Moravského zemského hnutí, Andrea Bychlová z Demokratické strany zelených a Petr Cibulka, lídr strany Volte Pravý Blok.

Po pěti debatách, které se konají až do pátku vždy od 15.00 bude o týden později, v pátek 24. května následovat poslední debata s kandidáty nejsilnějších stran podle předvolebních průzkumů. Moderuje ji pět Jan Pokorný a uskuteční se od 12.30 do 13.59.

V neděli 26. května se ve 23 hodin uzavře poslední volební místnost. Radiožurnál a Český rozhlas Plus nabídnou až do jedné hodiny ráno volební studio s prvními výsledky. V pondělí 27. května od 8.00 do 9.00 bude volební studio pokračovat analýzami a komentáři výsledků. 

gak Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme