VIDEO: Telička, Fischer, Konečný. Podívejte se na předvolební debatu kandidátů do Evropského parlamentu

Kdo uspěje v nadcházejících volbách do Evropského parlamentu? Šest zástupců kandidujících stran debatovalo v poslední z pěti debat Radiožurnálu a Českého rozhlasu Plus s moderátorem Janem Pokorným. Pořadí kandidujících subjektů se losovalo za účasti notáře.

Debata Praha (Aktualizováno: 15:47 17. 5. 2019) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Mezi lídry stran, kteří se ucházejí o vaše hlasy v Eurovolbách 2019 a debatovali ve studiu, byli:

  • Radek Hlaváček (ČSSD)
  • Daniel Konečný (TVŮJ KANDIDÁT)
  • Jaroslav Bašta (Bezpečnost, odpovědnost, solidarita)
  • Pavel Telička (HLAS)
  • Pavel Šrámek (Agrární demokratická strana)
  • Pet Fischer (Evropa společně)

Po pěti debatách, které se konaly až do pátku vždy od 15.00, bude o týden později, v pátek 24. května, následovat poslední debata s kandidáty nejsilnějších stran podle předvolebních průzkumů. Moderuje ji opět Jan Pokorný a uskuteční se od 12.30 do 13.59.

V neděli 26. května se ve 23 hodin uzavře poslední volební místnost. Radiožurnál a Český rozhlas Plus nabídnou až do jedné hodiny ráno volební studio s prvními výsledky. V pondělí 27. května od 8.00 do 9.00 bude volební studio pokračovat analýzami a komentáři výsledků. 

Jan Pokorný Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme