Falbr obvinil Zemana z propadu sociální demokracie

Odborový předák a senátor Richard Falbr obvinil z prohry sociální demokracie ve včerejších volbách do krajských zastupitelstev jejího předsedu Miloše Zemana. Pouze třetinová volební účast podle Falbra svědčí o tom, že občané jsou politiky znechuceni.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

„Z toho, jak dopadla ČSSD při volbách do krajských zastupitelstev, radost nemám, a to i přesto, že jsem již před dvěma měsíci, bohužel, podobný debakl předvídal. Prohra má svého viníka, a tím je Zeman,“ řekl Falbr. Lidé by si podle něj ale měli uvědomit, že Zeman není ČSSD. „Doufám, že voliči nebudou nyní označováni za debily a méněcenné,“ dodal v narážce na Zemanovy výpady proti novinářům.

Značný úspěch komunistů si Falbr vysvětluje tím, že levicoví voliči vedle znechucení politiky začali považovat opoziční smlouvu mezi ČSSD a ODS za další semeniště korupce, k čemuž přispěla nedotažená protikorupční akce Čisté ruce.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme