Filmů až oči přecházejí

Internet má jednu neocenitelnou přednost. Zdroje informací zpřístupňuje komukoliv. Stačí jen chtít a umět se na Síti pohybovat. V našich krajích k tomu ovšem ještě navíc musí být dostatečně movitý, aby \\\\\\\"utáhl\\\\\\\" silně předražené telefonní poplatky :-(, případně poplatky za alternativní připojení pevnou linkou, bezdrátem,...atd. Odměnou mu pak ale mohou být třeba stránky s databází filmů.

Tento článek je více než rok starý.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Internetí databáze filmů, jak by se dal název serveru přeložit z angličtiny, toho nabízí skutečně dost a dost. A jak jinak začít, než novinkami? Herců je na planetě celkem dost a tak nedělá žádný problém se zde věnovat každý den nějaké \"celebritě\". Třeba včera stránky doslova prozářila fotografie stále šaramantní Catherine Deneuve. Mimochodem, věděli jste, že dlouholeté představitelce Marianne - tohoto symbolu Francie, už táhne na 57? Na jiném místě se zase lze dočíst, že Harrison Ford tak úplně nezavrhuje myšlenku na další díl vynikající filmové série Indiana Jones. Filmoví diváci by si pokračování těchto vynikajících parodií určitě zasluhovali.

Server kromě toho nabízí přehled filmů běžících právě v kinech (zaoceánských), filmů, které do promítacích sálů přicházejí tento týden a také výtvorů světovou kinematografií teprve chystaných. Obdobné informace jsou k dispozici také o tvorbě šířené na videokazetách a DVD. O řadě titulů na posledně jmenovaném moderním nosiči si ovšem v Evropě můžeme nechat akorát tak zdát. Do nebe volající pitomost v podobě světa rozděleného do DVD regionů slaví triumf. Amíci se tak mohou podívat na mnohonásobně více filmů, než obyvatelé starého kontinentu. Ale pojďme dále.

Vladislav Kulhavý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme