Policie vypátrala řidiče červené formule, který jel po dálnici D4. Hrozí mu pokuta až 10 tisíc korun

Příbramští policisté našli řidiče červené formule, který jel začátkem září po dálnici D4 mezi Příbramí a Dobříší. Informovala o tom v pátek mluvčí policie Monika Schindlová. Auto podle nich nemělo na silnici co dělat, protože nemělo mimo jiné registrační značku. Muži hrozí ve správním řízení pokuta od pěti do deseti tisíc korun a zákaz činnosti od šesti měsíců do jednoho roku.

Video Příbram Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

„Příbramští policisté předali věc dne 7. listopadu příslušnému správnímu orgánu pro podezření ze spáchání přestupku v dopravě,“ uvedla mluvčí příbramských policistů Monika Schindlová.

„Pětačtyřicetiletý muž měl řídit vozidlo, které je techniky nezpůsobilé k provozu na pozemních komunikacích a ohrozit tím ostatní účastníky silničního provozu,“ dodala.

„To vozidlo nemá na silnici co dělat. Kromě toho, že nemá registrační značku, tak i další věci jako světla,“ upřesnila již dříve pro iROZHLAS.cz Schindlová.

Jízdu závodního auta zachytili ostatní motoristé na video. Policie žádala svědky, aby se jí přihlásili. Podle mluvčí k vypátrání řidiče vedlo více poznatků.

ako Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme