Gross: Manželka přeruší podnikání

Premiér Stanislav Gross vzkázal z Francie, že jeho žena přeruší podnikání. Obchody svěří renomované advokátní kanceláři, dokud bude Gross ve funkci.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

premiér Gross s manželkou | Foto: Ivan Babej

"My jsme se dohodli na tom, že pokud jde o její podnikání, o její firmu, tak bude předána renomované právní kanceláři, a ta ji povede po dobu, kdy budu já vykonávat vysokou ústavní funkci. Myslím si, že to prospěje řadě věcí; je to režim, který je obvyklý v některých vyspělých zemích západní Evropy, a myslím si, že to je nějaká cesta rozumná," oznámil Stanislav Gross.

V médiích se minulý týden objevily zprávy o tom, že firma Šárky Grossové Denna Production loni koupila na pražském Proseku dům za téměř 6 milionů korun. Premiér Gross pak v nedělním vysílání České televize potvrdil, že za půjčku na tuto nemovitost ručí pražská podnikatelka Libuše Barková, kterou policie stíhá pro osmimiliónový pojišťovací podvod.

Jan Šmíd, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme