Záchranáři zasahovali u dopravní nehody autobusu s autem v Hájku u Uhříněvsi, dvě osoby jsou zraněné

V Hájku u Uhříněvsi se stala dopravní nehoda autobusu a osobního auta. Na místě zasahují tři posádky záchranářů, inspektor a speciální vůz Atego. V péči zdravotníků jsou dvě ženy se středně závažnými zraněními. Další čtyři osoby neutrpěly žádná poranění, jeden účastník nehody podepsal negativní reverz. Ulice Pod Jankovem je neprůjezdná, autobusová linka 209 byla odkloněna přes Královice.

Hájek u Uhříněvsi (Aktualizováno: 10:30 1. 12. 2020) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Na místě nehody u Uhříněvsi zasahují 3 posádky záchranářů, inspektor a speciální vůz Atego | Foto: ZZS HMP | Zdroj: Twitter

Nehoda se stala v ulici Pod Jankovem. Na silnici stále probíhají vyprošťovací akce, silnice je v tuto chvíli zcela neprůjezdná. Zpřístupněná bude opět podle Ředitelství silnic a dálnic nejdříve kolem 12 hodiny, akce však může trvat i déle.

Autobus skončil po srážce v příkopu. Vozidlu se zablokovaly dveře, na místě zasahuje pražský a středočeský hasičský sbor.

Záchranáři ošetřili 65letou cestující autobusem, která měla pohmožděná záda, a 45letou řidičku osobního automobilu, jež utrpěla úraz břicha a zad. Ženy záchranná služba odvezla do Thomayerovy nemocnice a Fakultní nemocnice na Vinohradech. Zraněný 55letý muž odmítl transport a podepsal negativní reverz. Ostatní čtyři nezraněné účastníky nehody odvezla náhradní doprava.

Nehoda omezila provoz autobusové linky 209 mezi Koloději a Hájkem. Podle Pražské integrované dopravy je linka až do odvolání vedena odklonem přes Královice a Stupice. Zastávku Pod Oborou vynechává.

Barbora Novotná Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme