Halda zeminy zasypala muže ve studni

Rutinní práce pracovníka odborné firmy ze Stochova ve studni na jednom soukromém pozemku se proměnila v drama. Na třicetiletého muže se zrovna v okamžiku, kdy pracoval v několikametrové hloubce, z dosud nezjištěných příčin sesypaly dva metry zeminy. Záchranářům se ho podařilo vyprostit až po šestihodinovém úsilí pozdě večer.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Hasiči u vozů - demontáž lan | Foto: Jan Rosenauer

Dvoumetrová halda zeminy zasypala třicetiletého muže ve studni v Třeboci na Rakovnicku. Podle mluvčího středočeských hasičů Ladislava Křivana pracovník odborné firmy čistil nebo hloubil skružovou studnu na soukromém pozemku. V hloubce asi šesti metrů zůstal po prsa uvězněný v hliněném krunýři.

"Byl zasypaný asi dvoumetrovou vrstvou, tu jsme odkryli, zjistili jsme, že s námi komunikuje, tedy je živý," řekl večer Radiožurnálu mluvčí hasičů.

Podle Ladislava Křivana zavalený muž neutrpěl ani žádná závažná zranění. "Stál na vlastních nohou, takže nelze předpokládat, že měl nějaké zlomeniny, akorát si stěžoval na určitou bolest tuším levé ruky. Předpokládám, že ho záchranná služba odvezla do rakovnické nemocnice."

Jana Zemanová, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme