VIDEO: Pachatel na Praze 9 kromě devíti aut zapálil i své ruce. Policie hledá lékaře, kteří ho mohli ošetřit

Na Praze 9 v sobotu brzy ráno shořelo několik aut. „Jsou to vozidla v různém stadiu poškození. Tři jsou zničená celá, jedno je zničené z poloviny a potom jsou tady ještě drobnější poškození od sálavého tepla,“ popsal mluvčí pražských hasičů Martin Kavka pro server iROZHLAS.cz s tím, že se nikdo nezranil. Zatím podle něj není jasné, co požár způsobilo.

Praha (Aktualizováno: 13:43 1. 2. 2020) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Kolem páté hodiny ráno dostali hasiči oznámení, že v ulici Na obrátce na Praze 9 začalo hořet několik aut. „Plameny zachvátily jedno vozidlo v plném rozsahu, a protože z něj vytekly pohonné hmoty, začaly hořet i další,“ vysvětlil Kavka, jak se oheň rozšířil.

Požár se podařilo uhasit asi za sedm minut. Škodu zatím vyšetřovatelé odhadují na pět milionů korun. Hasiči i policisté momentálně příčinu požáru vyšetřují. Hasičský vyšetřovatel si na místo povolal speciální techniku na zvednutí autovraků.

„Nemůžeme sdělovat další výsledky. Vyšetřování si přebere Policie České republiky,“ řekl mluvčí pražských hasičů.

dok Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme