V Hradci Králové hořela hala s odpadem. Na místě zasahovalo sedm jednotek hasičů

Požár haly s odpadem v Hradci Králové nejspíš způsobilo samovznícení. Začalo tam hořet v neděli ráno. Hasiči likvidovali požár, hasili doutnající ohniska a vyváželi odpad pryč celé dopoledne. Zásah ukončili před polednem. Škoda je odhadem 1,5 milionu korun, uvedli na twitteru.

Hradec Králové (Aktualizováno: 13:05 4. 7. 2021) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

V Hradci Králové hoří od nedělního rána na Slezském předměstí hala s odpadem v areálu sběrného dvora. | Zdroj: Twitter HZS Královéhradeckého kraje

Hala je na Slezském předměstí v areálu sběrného dvora. Na místě bylo až sedm hasičských jednotek, vyhlášen byl druhý stupeň požárního poplachu.

„Zplodiny z hoření se naštěstí nešířily směrem k obytné části města, vyrozuměni byli zástupci orgánů ochrany životního prostředí,“ uvedli hasiči. 

Pracovat museli v dýchací technice a dovážet si zásobu lahví se vzduchem. Po ukončení hasičského zásahu teď musí majitel haly požářiště ještě nějakou dobu hlídat.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme