Herec Oldřich Kaiser je po operaci páteře

Herec Oldřich Kaiser, který byl těžce zraněn při autohavárii u Liberce, se v tamní nemocnici podrobil náročné operaci páteře. Do dramatické životní situace ho po poledni přivedl devětasedmdesátiletý německý řidič citroenu. Na dálničním sjezdu nedaleko Liberce totiž do něj v protisměru narazil plnou rychlostí. Herec při nehodě utrpěl zranění páteře a tržné rány v obličeji, podle lékařů chirurgie liberecké nemocnice je jeho stav vážný, ale stabilizovaný.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jak Českému rozhlasu 1 - Radiožurnálu sdělil primář chirurgického oddělení Miroslav Báder, je Kaiser při vědomí a lékaři hodnotí jeho stav jako vážný. Herec si však nepřeje, aby o jeho zdravotním stavu podávali informace.

K nehodě došlo kilometr před Libercem. Německý řidič vjel na dálnici z nepochopitelných důvodů ve špatném směru a po asi 900 metrech jízdy narazil do tmavého renaultu Oldřicha Kaisera. Následky nehody byly pro viníka podle záchranáře Stanislava Mackovíka tragické. "Muž na místě zraněním podlehl, jednoho muže a jednu ženu jsme tranportovali na chirurgii liberecké nemocnice." Oldřich kaiser unikl těžkým následkům nehody jen zázrakem. První pomoc poskytoval jeden ze svědků nehody.

Silnice ve směru od Turnova na Liberec je silnice musela být na hodinu uzavřena a policie odkláněla dopravu přes město po staré pražské silnici.

Ivana Bernáthová, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme