Muž ztratil hodinky za čtvrt milionu, policie hledá nepoctivého nálezce

Šestačtyřicetiletý muž ztratil na Brněnsku hodinky za téměř čtvrt milionu korun. Policie pátrá po nepoctivém nálezci, který je možná nabídne k prodeji. Informoval o tom mluvčí policie Brno- venkov Bohumil Malášek.

Brno Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ručičkové kovové hodinky se zlatou lunetou a zdobením na pásku jsou od renomované švýcarské značky Mont Blanc, model 107321, výrobní číslo BB323 906, po kterých pátrá policie. | Foto: Policie ČR

Muž byl na konci září na společensko-pracovním večeru v Dolních Heršpicích, který se protáhl do brzkých ranních hodin. Poté muž ještě zavítal do baru a následně ho odvezl jeho známý taxikář domů. „Druhý den ráno muž zjistil, že v průběhu večera ztratil hodinky. Ty pořídil před čtyřmi lety za skoro čtvrt milionu korun,“ uvedl mluvčí.

Zmíněné ručičkové kovové hodinky mají zlatou lunetu a zdobení na pásku a jsou od renomované švýcarské značky Mont Blanc. Jde o model 107321, výrobní číslo BB323 906.

Policistům se zatím nepodařilo vypátrat ani hodinky, ani případného nálezce. Mluvčí doplnil, že nálezce se vystavuje možnému stíhání za zatajení cizí věci.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme