Honička hledaného auta v Praze skončila hromadnou nehodou. Sjezd do Vyskočilovy ulice byl uzavřený

Záchranáři zasahují u hromadné nehody na pražské ulici 5. května. Zdravotníci podle mluvčí pražských záchranářů Jany Poštové pečují o čtyři zraněné při vědomí. Jednu zaklíněnou ženu museli vyprostit hasiči. Podle twitteru hasičů se srazila čtyři osobní auta. Doprava je v místě omezená. Viníkem nehody je podle policejního mluvčího Jana Rybanského řidič, který ujížděl policejní hlídce.

Praha (Aktualizováno: 23:43 22. 6. 2021) Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

„Po 19. hodině si hlídka policie všimla vozidla, jehož registrační značky byly v pátrání. Proto se rozhodli toto vozidlo zastavit a řidiče zkontrolovat, nicméně ten nereagoval na zvukové ani světelné znamení a snažil se policistům ujet. Při sjíždění z 5. května do ulice Vyskočilova nezvládl řízení a postupně narazil do autobusu a dvou dalších vozidel,“ popsal Radiožurnálu policejní mluvčí Jan Rybanský. 

Zraněné jsou podle něj osoby ve dvou vozech, do kterých pronásledované auto narazilo, stejně jako řidič pronásledovaného auta se spolujezdkyní.

„Celkem jsme pečovali o šest zraněných osob, dvě z toho byly zraněny těžce, jedna uvedena do umělého spánku,“ uvedla mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová. Mezi čtyřmi lehce zraněnými byly tři děti.

Pacienti putovali po ošetření a zajištění do vinohradské nemocnice, nemocnice Motol, střešovické nemocnice a Thomayerovy nemocnice.

Na místo přistál vrtulník. Komunikace z 5. května na úrovni Vyskočilova směrem do centra byla uzavřená.

Kryštof Šimek, ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme