Hrad zrušil Zemanův čtvrteční program, podle Ovčáčka z technických důvodů

Prezidentská kancelář z „technických důvodů“ zrušila čtvrteční program prezidenta Miloše Zemana na zámku v Lánech. Bez dalších podrobností to sdělil mluvčí Hradu Jiří Ovčáček. Zeman se měl odpoledne sejít s kandidátem na ministra životního prostředí Petrem Hladíkem (KDU-ČSL) a svolal kulatý stůl k energetice. S Hladíkem se sejde o týden později, náhradní termín pro setkání k energetice Hrad ještě hledá.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Miloš Zeman

Miloš Zeman | Foto: René Volfík | Zdroj: iROZHLAS.cz

„Z technických důvodů se zítra (ve čtvrtek) plánovaný program v Lánech neuskutečni. Náhradní termín přijetí ministerského kandidáta je 20. října v 15.00 hodin, u kulatého stolu náhradní termín hledáme,“ uvedl Ovčáček.

Hladík má nahradit současnou ministryni životního prostředí Annu Hubáčkovou (za KDU-ČSL), která podala rezignaci ze zdravotních důvodů. Ke kulatému stolu prezident pozval na čtvrteční odpoledne například bývalého ministra průmyslu a dopravy Karla Havlíčka (ANO), prezidenta Hospodářské komory ČR Vladimíra Dlouhého nebo odborového předáka Josefa Středulu. Mluvit měli o dopadech drahých energií na Českou republiku.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme