Hradeckou dálnici blokoval převrácený kamion

Hradeckou dálnici ve směru na Prahu dopoledne na řadu hodin zablokoval havarovaný kamion. Policisté museli dopravu odklánět na okolní silnice a v místě se tvořily dlouhé kolony. Dálnici se podařilo znovu otevřít až kolem 11:00.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Kolona aut na dálnici | Foto: Jan Rosenauer

Kamion s nákladem plechů se převrátil kolem druhé hodiny ráno. Jeho řidič utrpěl lehké zranění. Policie musela dálnici na 5. kilometru uzavřít do doby, než hasiči přeložili těžký náklad a odstranili kamion.

Na dálnici se před místem nehody vytvořila asi sedm kilometrů dlouhá kolona automobilů. Řidiči museli kritický úsek objíždět po takzvané staré silnici, komunikace první třídy však zvýšenému poštu automobilů nestačila a provoz kolaboval i tam.

Neukáznění řidiči se navíc z místa havárie vraceli v protisměru k nejbližšímu výjezdu z dálnice, čímž vznikaly další dopravní problémy a policisté proto později uzavřeli dálnici i na 18. kilometru. Oba úseky jsou nyní již opět průjezdné.

Aktuální informace o dopravní situaci můžete zjišťovat na webu Zelené vlny anebo ze svých mobilních telefonů na wap.rozhlas.cz.

Martin Hromádka, Petr Sirotek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme