Hromadná nehoda na dálnici D1

Hromadná nehoda autobusů a kamiónů zablokovala před polednem u Velké Bíteše ve směru na Brno dálnici D1. Několik hodin bude zřejmě neprůjezdná.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

kamión, dálnice, kolona

kamión, dálnice, kolona

K hromadné nehodě došlo na 156 kilometru dálnice D 1 ve směru na Brno. Na místě se nejprve srazily tři osobní automobily. Zabrzdit se již nepodařilo dvěma autobusům, kamionu a několika osobním autům. Lékaři ošetřili celkem deset lidí, nikdo by neměl být v ohrožení života.

Žlutý autobus, patřící společnosti Student Agency, má přední část naraženu ve svodidlech. Další autobus s ukrajinskou značkou je poškozený mnohem víc. O velkém štěstí může hovořit jeho řidič, který má zřejmě pouze zlomenou ruku.

Dálnice bude uzavřena nejméně na dvě hodiny, protože na místě je rozlita nafta, zasahují tam zdravotníci a dva vrtulníky. K další nehodě došlo na stejném místě i ve směru na Prahu, kde se srazily tři osobní automobily a je zde jeden zraněný.

Petr Večeřa, Marie Matúšů Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme