Hudební přehlídka Creamfields letos přilákala méně lidí

O patnáctihodinový maraton taneční hudby Creamfields, který dnes nad ránem skončil na letišti v Roudnici nad Labem, byl menší zájem, než se čekalo. Podle odhadů navštívilo akci kolem 8 tisíc lidí, tedy přibližně o polovinu méně než loni.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Creamfields 2004 | Foto: Libor Zavoral

Akce nabírala tempo velmi pomalu. Před hlavní scénou začalo být plno až při večerním vystoupení hvězdného hip hopového dua Public Enemy a anglických Goldfrapp. Festival se obešel bez incidentů. Ultimatum, aby do 7 hodin ráno opustili letiště, dostali francouzští Romové. Stalo se tak nakonec za asistence zásahové jednotky policie.

Podle šéfa letiště Vlastimila Dvořáka Romové přijeli s kompletní aparaturou a parkování zjevně chtěli změnit v kemp a pokračovat v party jako nedávno na Tachovsku. "Myslím, že kdyby policie nezasáhla, tak by rozbalili svou nepovolenou technoparty, která by pokračovala několik dní, a těžko bychom je odsud dostávali."

Miroslav Zimmer, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme