Nejčtenější 2020: nejvíc vás zajímal virus, ale také George Floyd, František Mrázek nebo nosorožec Sudán

Zpravodajský server iROZHLAS.cz přináší přehled osobností, témat a článků, které v každém z týdnů končícího roku upoutaly pozornost nejvyššího počtu čtenářů.

Praha

Levý sloupec ukazuje slova, která na iROZHLAS.cz přivedla čtenáře z vyhledávače Google, prostřední pak nejčtenější články zpravodajského serveru. Pravý sloupec zobrazuje nejčtenější články na internetové encyklopedii Wikipedie. Graf pod odkazem zvýrazňuje den, kdy byla návštěvnost článku nejvyšší - ten ale může být i mimo příslušný týden. Pokud se nejčtenější člínek v následujících týdnech opakoval, na jeho místo postoupil druhý nejčtenější.

Každý týdenní záznam ukazuje slova, která na iROZHLAS.cz přivedla čtenáře z vyhledávače Google, nejčtenější články zpravodajského serveru a nejčtenější články na internetové encyklopedii Wikipedie. Graf pod odkazem na Wikipedii zvýrazňuje den, kdy byla návštěvnost článku nejvyšší - ten ale může být i mimo příslušný týden. Pokud se nejčtenější člínek v následujících týdnech opakoval, na jeho místo postoupil druhý nejčtenější.

Petr Kočí