J. Komorous pro Radiožurnál: Extremistické strany se pokusíme rozpustit

Extremistické strany, jako jsou Dělnická a Národní strana, by v českém prostředí neměly působit. V Dvaceti minutách Radiožrnálu, které odvysíláme krátce po 17:30 hod., to připustil nedávno jmenovaný první náměstek ministra vnitra Jiří Komorous.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jiří Komorous | Foto: Petra Čechová

Speciální tým pro boj s extremismem, který Komorous vede, se tyto strany do konce léta pokusí rozpustit: "Tam je, tuším, termín prvního září - až uplyne ta doba, kdy je možné znovu navrhnout."

Bývalého dlouholetého šéfa Národní protidrogové centrály Jiřího Komorouse oficiálně jmenoval jako svého prvního náměstka ministr vnitra Martin Pecina počátkem týdne.

Dvacet minut Radiožurnálu
Rozhovor s hlavním aktérem významné události uplynulých hodin vysílá Radiožurnál od pondělí do pátku od 17.30 (před večerními Ozvěnami dne) a v repríze po Stalo se dnes ve 21.30 hodin. Helena Šulcová a Martin Veselovský si zvou osobnosti politiky, ale i vědy, kultury či sportu. Připomínky a náměty k pořadu posílejte na adresu 20minut@rozhlas.cz. Záznam pořadu najdete v RÁDIU NA PŘÁNÍ.

Martin Veselovský, Alžběta Rákosová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme