Portugalsko 2:1 Česko

J. Raninec pro Radiožurnál: Dnes bych vládu nepotopil!

,,Dnes bych vládu nepotopil," řekl poslanec za ODS a stranický rebel Juraj Raninec ve Dvaceti minutách Radiožurnálu. Definitivně prý ale bude mít jasno až v pondělí večer nebo v úterý ráno. Poslanci mají o nedůvěře vládě hlasovat v úterý odpoledne.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Juraj Raninec

Juraj Raninec | Foto: Marián Vojtek

"Budu o tom přemýšlet, budu se radit se svými kolegy z Občanské demokratické strany, budu si sumírovat to, co jsme slíbili před volbami, co reálně děláme - to znamená co dělá vláda, jak se plní programové prohlášení. Jakým způsobem se třeba ještě vyvinou kauzy, které jsou momentálně v médiích - a to všechno vlastně bude rozhodovat o tom, jak budu definitivně hlasovat."

Raninec také řekl, že v případě pádu vlády by podpořil vznik úřednické vlády a vypsání předčasných voleb.

Dvacet minut Radiožurnálu
Rozhovor s hlavním aktérem významné události uplynulých hodin vysílá Radiožurnál od pondělí do pátku od 17.30 (před večerními Ozvěnami dne) a v repríze po Stalo se dnes ve 21.30 hodin. Helena Šulcová a Martin Veselovský si zvou osobnosti politiky, ale i vědy, kultury či sportu. Připomínky a náměty k pořadu posílejte na adresu 20minut@rozhlas.cz. Záznam pořadu najdete v RÁDIU NA PŘÁNÍ.

Helena Šulcová, Lucie Toraková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme