Jan Kasal: Tečku za spory v KDU-ČSL udělá sjezd

V KDU-ČSL by měly být brzy ukončeny vnitrostranické debaty o obsazení vrcholných stranických postů. V to doufá předseda lidovců Jan Kasal, který věří, že tečku za těmito spory učiní nadcházející celostátní sjezd strany v Jihlavě, kde by měli delegáti zvolit nového šéfa strany.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Kromě známých kandidátů na tuto funkci, kterými jsou Jan Kasal a Cyril Svoboda, by se o vedoucí post ve straně mohli ucházet i další lidovci včetně senátora Milana Šimonovského. Jan Kasal se ale nedomnívá, že volby budou nějak dramatické.

Pro Český rozhlas 1 - Radiožurnál sice připustil, že delegáti mohou mít problém s tím, kterého kandidáta podpořit, avšak dramatičnost voleb nepředpokládá, protože jsou tajné.Jan Kasal také vyjádřil přesvědčení, že poražení kandidáti budou respektovat vítěze. Samotnou volbu pak značil za nutnou a nezbytnou.

Milan Kopp, Milada Richterová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme