Jen jeden z přiotrávených důchodců zůstává v nemocnici

Až na jednoho pacienta propustili lékaři z trutnovské nemocnice všechy lidi přiotrávené výfukovými plyny. Důchodci se otrávili v kabině rolby, která je vezla z Pece pod Sněžkou na horskou chatu. Jeden z postižených zůstává v péči lékařů, i jeho stav se ale oproti včerejšku zlepšil. Stále není jasné, co otravu osmi lidí zavinilo, ani kdo je za ni zodpovědný.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

domov důchodců

Vyšetřováním se zabývá policie. Obyvatelé hor spekulují o tom, že za nehodou může být technická závada vozidla. Nejpravděpodobnější je verze, že unikaly z neznámých příčin dovnitř rolby, kterou důchodci jeli na horskou chatu nedaleko Pece pod Sněžkou.

Jak dlouho ještě bude poslední nemocný hospitalizován, na to se Radiožurnál zeptal lékaře trutnovské nemocnice Miroslava Nývlta. "Jeho zdravotní stav se zlepšuje. Ta prognóza jeho pobytu ještě není jasná, bude to několik dní, ale v současné době nemůžeme říct nic přesnějšího."

Markéta Kaclová, Viktorie Hošková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme