Pražský okruh na čtyři hodiny zablokovala u Jesenice srážka kamionů, jeden člověk zemřel

Na Pražském okruhu ve směru na letiště se stala vážná dopravní nehoda tří nákladních vozidel, jedno z nich po střetu začalo hořet. Při havárii zahynul jeden člověk. Komunikace byla neprůjezdná déle než čtyři hodiny. Škoda způsobená požárem byla vyčíslena na jeden milion korun.

Jesenice (Aktualizováno: 15:10 18. 11. 2019) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nehoda se stala kolem 10.30 hodin. „Po příjezdu k události bylo potvrzeno, že jde o nehodu tří nákladních automobilů, z nichž prostřední byl zasažen požárem. V dalším vozidle zůstal zaklíněn jedna člověk, který svým zraněním na místě podlehl, takže lékař přivolané zdravotnické záchranné služby mohl pouze konstatovat exitus. Další člověk byl zraněný a skončila v péči záchranářů. Jako první u nehody zasahovali vojáci, kteří kolem právě projížděli,“ uvedla mluvčí středočeských hasičů Tereza Fliegrová.

Jeden z havarovaných vozů převážel osobní auta a ten, který začal po srážce hořet, kukuřici.

Kvůli dohašení převáženého nákladu bylo rozhodnuto o vyskladnění návěsu zasažené soupravy. Dále bylo rozebrat a řádně uhasit všechna skrytá ohniska v nabourané části vozidla.

Pražský okruh byl déle, mež čtyři hodiny uzavřen. Způsobená škoda nehody byla vyčíslena na milion korun.

nkr, aur Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme