Ježíškovými vnoučaty jsou i moderátoři Radiožurnálu. Petr Král vzal seniorky na výlet ‚do oblak‘

Ježíškovými vnoučaty se stávají i redaktoři a moderátoři Českého rozhlasu. Paní Věra a její kamarádky ze stacionáře si přály podívat se hodně vysoko. Petr Král, moderátor Českého rozhlasu, je proto vzal na pražskou Žižkovskou věž.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Výlet na Žižkovskou věž s moderátorem Petrem Králem | Foto: repro Facebook Ježíškova vnoučata

Projekt Ježíškova vnoučata organizuje Český rozhlas. Lidé, kteří se do něj chtějí zapojit, mohou zjistit bližší informace na webových stránkách. Věnovat je možné dárek, zážitek nebo peníze.

„Vidím ji od nás z dálky, tak jsem si říkala, že by nebylo špatné se na ni podívat zblízka,“ řekla Radiožurnálu paní Věra. „Ani nemám závratě, jak počítali, že budu mít.“

Nad zemí byla přesně 93 metrů. „To je tak akorát, já mám 92,“ vtipkovala.

Akce byla zážitkem i pro moderátora Petra Krále. „Je to úžasně silný pocit. Zrovna teď to na mě tak nějak dolehlo, když tady kolem stolu vidím sedět spokojené babičky, které se těší na ty dortíčky a kafíčka. Navíc mi jedna z nich strašně připomíná mojí babičku. Takže je tam i silný osobní rozměr,“ přiblížil.

Martin Karlík, dbr Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme